Салах феєрить, «Ліверпуль» громить «Рому» — 5:2

Світовий футбол 24 Квітня, 23:45 769
Салах феєрить, «Ліверпуль» громить «Рому» — 5:2 | 19-27
«Ліверпуль» розгромив «Рому» в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

Ударний початок зустрічі від «Ліверпуля» натякав на неприємності для «вовків». Господарі були дуже заряджені на гол. Вже на старті матчу травмувався Чемберлейн і був замінений на 15-ій хвилині на Вейналдума.

Спочатку відзначився Мане на 34-ій хвилині, але зробив це із офсайду. Його виправив Салах вже через дві хвилини, який отримав м'яч в штрафній і відправив його в саму «дев'ятку» воріт - 1:0.

В доданий час першого тайму Салах зробив дубль, перегравши Аліссона після пасу Фірміно. - 2:0.

На 56-ій хвилині Салах виступив у ролі асистента, віддавши на Садіо Мане і той зробив рахунок розгромним - 3:0. Через 5 хвилин єгиптянин асистував вже Фірміно - 4:0.

Навіть після чотирьох голів «Ліверпуль» не збирався зупинятися. Англійці тримали чудовий темп і постійно нагнітали ситуацію біля воріт суперника. Така зарядженість не пройшла просто так і Фірміно зробив дубль на 69-ій хвилині - 5:0.

На 75-ій хвилині Салах пішов з поля під овації вболівальників. «Ліверпуль» і далі атакував, але «вовки» зуміли відіграти два гола. Спочатку Джеко на 81-ій хвилині зробив рахунок 5:1, за ним Перотті забив другий гол римлян із пенальті 5:2.

«Ліверпуль»: Каріус, ван Дейк, Ловрен, Робертсон, Фірміно, Хендерсон, Мане, Александер-Арнольд, Салах, Мілнер, Окслэйд-Чемберлен

Запасні: Міньоле, Клайн, Клаван, Морено, Вейналдум, Інгз, Соланке

«Рома»: Алісон, Жуан Жесус, Фасіо, Манолас, Коларов, де Россі, Найнгголан, Стротман, Юндер, Флоренці, Джеко

Запасні: Скорупскі, Бруно Перес, Пеллегріні, Перотті, Гоналон, Ель-Шаараві, Шік