«Реал» переміг «Баварію» і зробив крок назустріч Києву

Світовий футбол 25 Квітня, 23:42 1157
«Реал» переміг «Баварію» і зробив крок назустріч Києву | 19-27
Мадридський «Реал» на виїзді переміг мюнхенську «Баварію» (1:2) у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів.

Рахунок у матчі на 28-й хвилині відкрив Джошуа Кімміх. Півзахисник «Баварії» увірвався у штрафний майданчик мадридців із правого флангу та перехитрив Кейлора Наваса, пробивши у ближній кут.

Втім, під завісу першого тайму мадриці завдяки влучному удару Марсело зрівняли рахунок.

Відзначимо, що ще до перерви «Баварія» вимушено використала 2 заміни. Через пошкодження були змушені покинути поле Ар'єн Роббен та Жером Боатенг.

У другому таймі гості на 57-й хвилині повели в рахунку. Марко Асенсіо розстріляв ворота «Баварії» в ході прекрасної контратаки «Реала», яка розгорнулася після помилки Рафіньї.

На 71-й хвилині «Реал» міг зробити свою перевагу більш суттєвою. Роналду отримав м'яч після довгої передачі Модрича і забив, але арбітр помітив гру рукою в португальця, тому не зарахував взяття воріт.

Матч закінчився з рахунком 1:2.

Таким чином, «Реал» здобув комфортну виїзну перемогу та збільшив свої шанси приїхати у Київ на фінал Ліги чемпіонів.