«Галатасарай» обіграв «Бешикташ», три екс-«динамівці» взяли участь у матчі

Світовий футбол 29 Квітня, 23:24 566
«Галатасарай» обіграв «Бешикташ», три екс-«динамівці» взяли участь у матчі | 19-27
«Галатасарай» у надважливому матчі в плані боротьби за чемпіонство переміг «Бешикташ» з рахунком 2:0.

«Галатасарай» відкрив рахунок на 23-й хвилині завдяки голу Фернандо, а в другому таймі завдання команді Теріма значно спростив Тошіч, який отримав червону картку.

На 66-й хвилині нагоду, щоб подвоїти перевагу в рахунку втратив Гоміс, не реалізувавши пенальті, але згодом його помилку виправив Гаррі Родрігес, який поставив крапку в матчі.

Відзначимо, що Беланда з'явився у стартовому складі «Галатасарая» та був замінений на 84-й хвилині. Ленс на 22-й хвилині замінив Маріано, а Віда, який захищає кольори «Бешикташа», на 61-й хвилині вийшов на поле замість Пепе.

Завдяки цій перемозі «Галатасарай» вийшов на перше місце (66 очок). «Бешикташ» посідає 4-ту сходинку – 62 пункти.