Динамівці в оренді: «Депортіво» Коваля вилетів до Сегунди, Тимчик травмувався

Динамо Київ 30 Квітня, 13:59 1080
Динамівці в оренді: «Депортіво» Коваля вилетів до Сегунди, Тимчик травмувався | 19-27
Підбиваємо підсумки уїк-енду для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Захисник «Олімпіка» Зураб Очігава отримав усього кілька хвилин ігрового часу в матчі 29-го туру УПЛ проти «Зірки». Футболіст вийшов на поле на 88-й хвилині замість Андрія Міщенка, а його команда всуху програла - 2:0.

У поєдинку «Зорі» та «Вереса» (1:0) зійшлися троє орендованих динамівців. Павло Лук'янчук відіграв у складі гостей увесь поєдинок, що не допомогло його команді, яка майже весь другий тайм провела у меншості, зачепитися за очки.

Олександр Тимчик, який вийшов у стартовому складі «Зорі», отримав пошкодження стегна та вже на 18-й хвилині був замінений на екс-динамівця Ігоря Харатіна. За словами наставника луганчан Юрія Вернидуба, якщо у Тимчика діагностують надрив, то він вилетить на тривалий термін.

А ось Олександр Андрієвський, який провів за «Зорю» повну зустріч, на післяматчевій прес-конференції потрапив під критику Вернидуба через велику кількість браку та помилок.

Сергій Рибалка знову не отримав ігрового часу в складі «Сівасспора». Його команда мінімально перемогла «Генчлербірлігі» (1:0) в 31-му турі турецької Суперліги. Наразі «Сівасспор» займає 7-ме місце з 47 очками в активі (стільки ж має «Гезтепе»).

«Хетафе» Віторіну Антунеша зіграв внічию з «Жироною» (1:1) в матчі 35-го туру Прімери. Причому команда португальця, яка залишилася в меншості наприкінці першого тайму, мала шанси на перемогу, проте не реалізувала пенальті. Антунеш провів на полі увесь матч, завдавши двох неточних ударів по воротах і заробивши попередження. Також Віторіну здійснив 24 паси з точністю 58,3%. За три тури до завершення чемпіонату Іспанії «Хетафе» посідає 7-ме місце, яке може вивести команду до кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

А Максим Коваль дивився з лави запасних, як його «Депортіво» поступився «Барселоні» (2:4) та втратив шанси на виживання у Прімері. Маючи 28 очок, команда з Ла-Коруньї йде на 18-й позиції, і відстань до «Леванте», який знаходиться попереду, складає аж 12 очок. Востаннє «Депортіво» вилітав до Сегунди у сезоні 2012/13. Раніше повідомлялося, що команда не буде продовжувати співпрацю з Ковалем у разі пониження в класі.