Динамо Київ 5 Травня, 12:56 645
Андрій Шахов: «Сподіваюся, що з приходом Краснікова вектор «Динамо» не зміниться в сторону бразильсько-аргентинського» | 19-27
Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов прокоментував нічию «Динамо» в матчі з «Маріуполем» (1:1).
«З одного боку, оступитися можна було на Вересі, Ворсклі, Зорі, але в світлі відомих подій аж ніяк не на Маріуполі. Це величезний, жирний-прежирний, мінус. Перший тайм команда відіграла потворно, пішки, і це теж ненормально. Знову і знову констатуємо: сильно обидва тайми в цьому сезоні «Динамо» відіграло лічені рази.

Однак мені подобається, що Хацкевич нарешті став довіряти молодим. Це дійсно радує. Не найкращий матч провів Циганков, але мені приємно спостерігати за його прогресом, за прогресом Шапаренка, Бурди. Кендзьора стає тим Кендзьорою, якого я хвалив в «Футболі», представляючи новачка, і його підкат в другому таймі, коли суперник виходив один на один, дорогого коштує. Тому я не хочу нікого критикувати за цю невдачу, якою б образливою вона не була. Я вважаю, що цей напрямок вірний, і сподіваюся, що з приходом Краснікова і Со цей вектор не зміниться в бік якогось бразильсько-аргентинського.

До речі. Дві компенсовані хвилини - це жах! Якби рахунок 1:1 був в матчі Шахтар - Верес, компенсовано було б хвилин шість як мінімум. Але це не перекреслює всього того, про що написав вище», - написав Андрій Шахов на своїй сторінці у Facebook.