Сергій Нагорняк: «На «Динамо» тиснув тягар відповідальності за результат»

Динамо Київ 6 Травня, 17:30 685
Сергій Нагорняк: «На «Динамо» тиснув тягар відповідальності за результат» | 19-27
Відомий футбольний експерт Сергій Нагорняк поділився своїми думками відносного матчу 30-го туру чемпіонату України «Динамо» - «Маріуполь» (1:1).
«З огляду на нинішній регламент чемпіонату, схоже, що «золота» інтрига дійсно померла. Ще залишилося два тури, теоретичні шанси у «Динамо» звичайно, залишаються. Але навряд чи «Верес» зараз знаходиться в тому стані, щоб обіграти «Шахтар». «Гірникам» досить взяти одне очко, тому навряд чи вони вже упустять з рук чемпіонські медалі.

Що стосується матчу «Динамо» з «Маріуполем», то гра вийшла цікавою. Після пропущеного гола динамівці створили багато моментів, але з реалізацією не склалося. У цьому матчі гості приємно здивували, виділив би в їх складі Борячука і Тотовицького, які на даний момент є лідерами цього колективу.

Перший тайм «Динамо» «проспав» .Тенденція така дійсно спостерігається, але чому так відбувається, краще зможе відповісти тренерський штаб киян. Але тягар відповідальності за результат, мабуть, також позначився на динамівців. Коли його немає, грається легше, а так молоді гравці потрапили під цей тиск і впоратись з ним можуть поки що не всі. Мабуть, ось цього досвіду і майстерності проходити такі відповідальні ситуації киянам і не вистачило, хоча в другому таймі матчу з «Маріуполем» моментів у них було більш ніж достатньо, щоб вирвати три очки.

Для «Динамо» участь в будь-якому турнірі на увазі в ньому перше місце, перемога. З чемпіонатом не вийшло, тому динамівці будуть намагатися реабілітуватися в Кубку України. Щоб скрасити цей сезон, вони будуть намагатися виграти Кубок», - наводить слова Нагорняка zbirna.com.