Динамо Київ 8 Травня, 19:17 1282
​Олег Саленко: «Якщо кияни вийдуть із повною самовіддачею – зможуть виграти трофей» | 19-27
Колишній форвард київського «Динамо» Олег Саленко поділився із 1927.kiev.ua очікування від українського «класико» в матчі за Кубок України 2017/18.

«Шахтар» помиляється, коли в нього не вистачає часу»

Матч буде цікавим – після гри проти «Маріуполя» доля чемпіонства вирішена. «Динамо» потрібно здобути хоча б один трофей. Потрібно грати сильніше та агресивніше. Легіонери «Шахтаря», які виступатимуть на чемпіонаті світу, вже готуються до турніру. Кубкова гра – один матч, в якому нічого втрачати. Потрібно вирішувати всі проблеми в одній грі. Попередній матч із «гірниками» показав, що в «Динамо» є захист, є моменти. Тепер потрібно підключити хороший пресинг. «Шахтар» помиляється, коли в нього не вистачає часу. На це й потрібно тиснути.

Зараз команди мають рівні шанси на перемогу. «Шахтар» вже має чемпіонство, «Динамо» теж на підйомі, хоча останній матч киян трохи «вибив і колії». Головне, щоб судді не заважали командам. А те, що матч буде цікавим і з голами – це точно.

«Для мене лише загадка – для чого було потрібно ставити матч на 9 травня?»

Склад «Динамо» на матч прогнозувати важко. Думаю, того ж Шапаренка можна випускати на повний матч. В такому віці можна витримати і три тайми. Гонсалес – матч зіграє і матч відпочиває. Мбокані зараз теж неготовий. В попередньому матчі Гармаша вчасно замінили. Він тримався, але вже був на грані. Потрібно заспокоюватися. Вже один Хачеріді був такий – досить…

Думаю, що на матчі за Кубок України буде аншлаг. Для мене лише загадка – для чого було потрібно ставити матч на 9 травня? Це свято, гуляє молодь і старші. Хоча намагаються відмінити День Перемоги, але люди все одно святкуватимуть. На вечір багатьом може бути не до футболу. Але, головне, щоб не було ніяких сутичок і бійок.

На полі теж гравці повинні тримати себе в руках. Поштовхатися – це вже справа футбольна. Не повинні заводитися. Результат на табло і бійка нічого не вирішує.

Динамівцям потрібно викладатися на всі 100%. Футбол – не лише майстерність, а й повна самовіддача. Якщо кияни вийдуть із повною самовіддачею – зможуть виграти трофей. Потрібно насідати на ворота суперника із перших хвилин. В грі із «Маріуполем» - перший тайм походили пішки, в другому почали активно атакувати. В матчі проти «Шахтаря» так потрібно грати із перших хвилин, щоб змушувати суперника помилятися.