Ярмоленко вперше із січня забиває за «Боруссію» і віддає асист

Збірна України 14 Травня, 21:44 626
Ярмоленко вперше із січня забиває за «Боруссію» і віддає асист  | 19-27
Ярмоленко вперше за тривалий час вийшов у стартовому складі «джмелів».

Український півзахисник дортмундської «Боруссії» вийшов у стартовому складі товариського матчу проти німецького клубу середняка 3-ї ліги чемпіонату Німеччини із Саксонії «Цвіккау», через 2 дні після відсутності в матчі останнього туру.

На 17-ій хвилині Серхіо Гомес вивів гостей вперед. 0:1. Ярмоленко асистував. Після чого дортмундці пропустили двічі, а на 59-ій хвилині Ярмоленко відквитав один гол, зрівнявши рахунок. 2:2

Вже на 60-ій хвилині Ярмоленко пішов з поля разом із Філліпом та Кастро. Їх замінили Санчо, Пулішич та Шюрле і через вісім хвилин господарі вийшли вперед - 3:2, а згодом забили і четвертий гол.

На цей хід гостей голом відповіли Пулішич на 77-ій та Ісаак на 82-ій хвилинах,зрівнявши рахунок 4:4.

Варто відзначити, що за матчем стежили 10 134 глядачі.