«Атлетіко» розгромив «Марсель» у фіналі Ліги Європи

Світовий футбол 16 Травня, 23:38 732
«Атлетіко» розгромив «Марсель» у фіналі Ліги Європи  | 19-27
«Атлетіко» у фіналі Ліги Європи 2017/18, що проходив у Ліоні, переміг «Марсель» з рахунком 3:0.

Футболісти «Атлетіко» дуже довго входили у гру та припускались великої кількості браку при передачах. Однак саме мадридцям судилось відкрити рахунок на 24-й хвилині зустрічі. Замбо-Ангісса не зумів приборкати м'яч після пасу Манданда, Габі в дотик перевів сферу на Грізманна, а той холоднокровно спрямував м'яч у сітку воріт.

В дебюті другого тайму «Атлетіко» шокував «Марсель» швидким голом. Двоходівка Коке-Грізманн завершилась елегантним ударом француза, який перекинув м'яч над Манданда. Після цього команда Руді Гарсії вже не зуміла оговтатись та повністю віддала ініціативу «матрацникам».

Підопічні Сімеоне взяли гру під свій тотальний контроль та практично не дозволяли французам наближатись до власного штрафного майданчика. Єдиний реальний момент для взяття воріт «Марсель» втратив на 81-й хвилині, коли Мітроглу ударом головою влучив у стійку. «Атлетіко» натомість під завісу матчу добив французьку команду третім голом. Коке побачив вільного Габі на праву краю штрафного майданчика і капітан «матрацників» класно пробив під дальню стійку.