Дердо коронує молодіжну команду «Шахтаря»

Динамо Київ 18 Травня, 15:54 992
Дердо коронує молодіжну команду «Шахтаря» | 19-27
«Динамо» U-21 зіграло внічию в заключному матчі чемпіонату та дозволила одноліткам із «Шахтаря» взяти чемпіонський титул.

Доля чемпіонства вирішувалася в матчі останнього туру: щоб виграти титул, «Динамо» потрібно було перемагати, а «Шахтар» влаштовувала нічия.

У підсумку поєдинок завершився з рахунком 2:2, які зіграли на користь гостей. Відзначимо, що арбітр Олександр Дердо показав динамівцю Герогію Цитаїшвілі дві жовтих картки протягом двох хвилин і поставив пенальті у ворота киян в кінці першого тайму.