18/05/2018 17:48 194

«Боруссія» прокоментувала ситуацію щодо платежу солідарності за Ярмоленка

Німецький клуб вказує, що всі питання по трансферу Ярмоленка з «Динамо» відповідають нормам ФІФА, а з приводу будь-яких непорозумінь варто звернутися до київського клубу.

«Боруссія Дортмунд і ФК Динамо Київ домовились про трансфер відповідно до Правил ФІФА (FIFA Regulations). У відповідний юридичний спосіб було також узгоджено, що ФК Динамо Київ нестиме відповідальність за сплату всіх внесків солідарності, оскільки краще обізнаний з українським футбольним простором та щодо відносин з відповідними зацікавленими сторонами.

Ми шкодуємо, якщо, очевидно, існує певна незрозумілість щодо цього питання, проте ми просимо звертатися виключно до ФК Динамо Київ з цього приводу», – заявили Футбол 24 у прес-службі Борусії Д.

Крім того, у Боруссії пояснили, що інформація про невиконання будь-яких платежів має надходити через FIFA Transfer Matching System (система узгодження трансферів ФІФА).

«Якщо хтось вважає, що має право на будь-які претензії відповідно до механізму солідарності ФІФА, він повинен звернутися з цього приводу електронним шляхом через систему узгодження трансферів ФІФА», - зазначили у німецькому клубі.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше