Гусєв прощається, Сидорчук повертається, «Динамо» перемагає «Шахтар»: 2:1

Динамо Київ 19 Травня, 21:29 1272
Гусєв прощається, Сидорчук повертається, «Динамо» перемагає «Шахтар»: 2:1 | 19-27
В матчі 32-го туру УПЛ київське «Динамо» заслужено переграло донецький «Шахтар».

З перших хвилин «гірники» насіли на ворота киян і Тайсон завдав небезпечного удару, який «засейвив» Бойко.

«Біло-сині» вистояли стартовий натиск, перевели гру до воріт суперника. Одна із «вилазок» киян завершилася кутовим, після якого Вербич ударом головою вивів киян вперед! 1:0

Після пропущеного гола «Шахтар» активізувався і заробив штрафний далеко від воріт «Динамо» - Кадар порушив правила. Наступний фол Тамара вже був у карному майданчику на Кайда і після цього був призначений пенальті, який реалізував Марлос. 1:1

Гра знову пішла на зустрічних курсах і команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку було «гаряче» у карному майданчику «гірників» після навісу Циганкова, а згодом Бойко врятував свої ворота після виходу Дентіньо.

Під завершення другого тайму Бєсєдін влучив у стійку після навісу Циганкова.

Одразу після перерви на поле вибігли вболівальники і арбітр був змушений призупинити гру.

Друга половина гри розпочалася на зустрічних курсах і одну із атак «Динамо» завершив Хочолава після прострілу Кендзьори. 2:1

На 57-ій хвилину до гри повернувся Сергій Сидорчук, вперше після травми у минулому році. Він замінив Віталія Буяльського.

Далі «Динамо» та «Шахтар» знову обмінялися небезпечними моментами. Варто відзначити, що кияни виглядали спортивно злішими та більш націленими на ворота.

На 74-ій хвилині, замінивши Шапаренка, на поле вийшов під гучні аплодисменти Олег Гусєв. Ультрас привітали Олега Анатолійовича банерами: «Дякуємо за вірність» та «Легенда #20».

Під завершення матчу «Шахтар» всіма силами обступив карний майданчик «Динамо» і намагався вирвати бодай нічию, але їм це зробити не вдалося.

Натомість, Гусєв міг стати автором гольової передачі, але Бєсєдінові не вдалося замкнути його передачу.

Вже під час фінального свистка Веллінгтон Нем дуже грубо зіграв проти Циганкова у підкаті і зав'язалася сутичка, яку вдалося ліквідувати через кілька хвилин.

В результаті, «Динамо» знову перемагає «Шахтар», не зазнавши жодної поразки від «гірників» у цьому сезоні.

УПЛ. 32-ий тур. «Динамо» - «Шахтар»: 2:1

Голи: Вербич - 16, Марслос - 23 (пен), Хочолава -

Попередження: Кендзьора - 45, Бєсєдін - 48, Буяльський - 52, Сидорчук - 84, Гармаш, Матвієнко - 88, Ракицький - 89, Вербич - 93, В.Нем - 93. Додо - 93

«Динамо»: Бойко, Вербич, Циганков (К), Гармаш, Бурда, Шапаренко (Гусєв - 74), Бєсєдін, Буяльський - (Сидорчук - 57), Миколенко, Кадар, Кендзьора.

Запасні: Рудько, Морозюк, Хльобас, Сидорчук, Гусєв, Піварич, Шабанов.

«Шахтар»: Пятов, Додо, Хочолава, Рикицький, Ісмаїлі - (Матвієнко, 46), Степаненко (К), А. Патрік, Коваленко - (В. Нем, 64), Дентіньо, Марлос, Кайоде.

Запасні: Шевченко, Бутко, Петряк, Матвієнко, Малишев, В. Нем, Феррейра.