Людина-епоха. Топ-30 старих фотографій Олега Гусєва | 19-27
Прощаємося із культовим півзахисником київського «Динамо», який віддав клубу 15 років своєї кар'єри.

1. Молодий і «зелений» Олег Гусєв ще не підозрює, що впише своє ім'я в історію київського «Динамо».

2. А тут вже виникли певні підозри :)

3. Із Олесею, першою дружиною, а також сином Олексієм.

4. Протистояння із «Карпатами» у середині «нульових». Поруч – Сергій Пшеничних.

5. «Галактичні» розбірки із «Реалом» в Лізі чемпіонів. Рауль і Зідан не в змозі зупинити Гусєва.

6. Форвард «Байєра» Дімітар Бербатов намагається забити у ворота Шовковського, якого підстраховують Гусєв та Сабліч. Вересень 2004-го, «Динамо» – «Байєр» – 4:2.

7. У грудні 2004-го «Динамо» приїхало в Леверкузен на матч 6 туру Ліги чемпіонів. Олег Гусєв, звісно ж, у стартовому складі.

8. Гусєв і Гусін атакують Андрія Вороніна. У тому матчі «Байєр» взяв переконливий реванш – 3:0, а поразка коштувала «динамівцям» виходу у плей-офф ЛЧ.

9. В одному з запеклих поєдинків української Класики «нульових» років проти Маріуша Лєвандовскі.

10. Гусєв у складі збірної України перед виїзним матчем із Грецією, в якому буде здобуто чи не ключову перемогу у боротьбі за путівку за ЧС-2006.

11. Щойно відбувся вирішальний удар по воротах швейцарського голкіпера Цубербюлера у серії післяматчевих пенальті. Олег Гусєв виводить збірну України до чвертьфіналу ЧС-2006.

12. Цей історичний удар з іншого ракурсу.

13. Протистояння із його імператорською величністю Франческо Тотті у чвертьфіналі Мундіалю. З яким рахунком ми поступилися Італії – навіть не хочеться згадувати.

14. Із «Золотим м'ячем України»-2007.

15. І знову бій із «Шахтарем». Гусєв демонструє чемпіонський характер.

16. Осінь 2007-го. Нерівні сили у дуелі з МЮ.

17. Спільне фото із легендарним дуетом, який тоді ще викликався у збірну України.

18. Гусєв завжди був готовий порвати суперників у боротьбі за честь національної команди.

19. Опонує Крістіану Ківу у матчі «Динамо» з міланським «Інтером». Осінь 2009-го.

20. Забиває другий і вирішальний м'яч у ворота Джо Харта. «Динамо» – «Ман Сіті» – 2:0. 1/8 фіналу Ліги Європи 2010/11.

21. Підкотився під Джовінко у товариському матчі Україна – Італія, 2011 рік.

22. Настав сумний серпень 2011-го. «Динамо» двічі поступилося «Рубіну» у кваліфікації Ліги чемпіонів. Олег Гусєв забив гол престижу.

23. Євро-2012. Гусєв намагається перехопити подачу шведа Олофа Мьольберга. Україна переможе – 2:1.

24. Стартував відбір на ЧС-2014. Англія – Україна – 1:1. Гусєв працює із Старріджем.

25. Розчаровано відпочиває на «Донбас-Арені». Той період, коли «Динамо» регулярно поступалося у Класичному. Причому, не без скандалів.

26. Капітанить у матчі із менхенгладбахською «Борусією». Кваліфікація ЛЧ 2012/13.

27. Вдруге одружується. Цього разу обраницею Олега Гусєва стала Марія, яка після заміжжя змушена була «зав'язати» із модельною кар'єрою (2013 рік).

28. Страшне зіткнення Олега Гусєва із голкіпером «Дніпра» Денисом Бойком. Весняний матч 2014-го міг закінчитися жахливою трагедією.

29. Хавбек «Дніпра» Джаба Канкава надав «динамівцю» першу допомогу. Завдяки героїчному вчинку грузинського футболіста Гусєву вдалося уникнути значно серйозніших наслідків.

30. Позаду – 15 років кар'єри у «Динамо». І стільки ж – у збірній України.