«Багаті українці хотіли ще більше збагатитись за рахунок бідних мадридців»: чому фанати «Реала» здали свої квитки на фінал Ліги чемпіонів

Динамо Київ 25 Травня, 15:07 1323
«Багаті українці хотіли ще більше збагатитись за рахунок бідних мадридців»: чому фанати «Реала» здали свої квитки на фінал Ліги чемпіонів | 19-27
«Футбол 24» вийшов на вболівальників «Реала», які є членами мадридського клубу (так званими сосіос) і хотіли поїхати у Київ на фінал Ліги чемпіонів проти «Ліверпуля», але передумали.

Група з 5 мадридістів планувала поїхати на матч «Реал» – «Ліверпуль» 26 травня. Не склалось. Усі вони стали частиною вагомої тисячі вболівальників, які повернули свої квитки, придбані на правах сосіо клубу.

«У Київ я планував їхати зі своїм батьком. Крім цього, багато моїх друзів та знайомих, які вже мали квитки, також відмовились від подорожі, повернувши квитки.

Ціна на подобові квартири та готелі досягла рівня абсурду. Ми не можемо собі дозволити такі витрати попри непогані доходи.

Ви, багаті українці, хотіли ще більше збагатитись за рахунок нас, бідних мадридців», – розповів у коментарі «Футбол 24» 36-річний Оскар, який проживає в Мадриді.

Фраза, яку можна означити, як парадокс або курйоз року, відображає усю суть чималого обурення вболівальницької спільноти Реала. На шпальтах промадридського видання Marca вийшла нова критична стаття під двозначною назваю «Чому УЄФА вибрав Київ для проведення фіналу ЛЧ?». У ній іспанський журналіст задається питанням, чи доцільними були ідеї екс-глави УЄФА Мішеля Платіні віддавати найрізноманітнішим куточкам Європи вирішальні матчі єврокубкових турнірів (від Тбілісі до Талліна), якщо існують такі вагомі проблеми з готельною інфраструктурою та пропускною здатністю аеропортів.

«Вибір Києва не був успішним. Прибутки ускладнюються». Далі йде пояснення, що станом на четвер 2500 квитків так і не продані, тож на НСК Олімпійський може не бути аншлагу з питань безпеки (невідомо, хто міг би отримати тікети, які повернули обидва клуби).

А ще там цікаві підсумки: «Для мешканців цих місць, які рідко можуть побачити матчі такого рівня вживу, ця подія не приносить тої користі, на яку можна було сподіватись. Кияни переважно спостерігатимуть за грою з великих екранів у фан-зонах, тоді як середньої місячної зарплати в 300 євро просто недостатньо для придбання квитків ціною від 70 до 6700 євро».