​«Реал» втретє поспіль став переможцем Ліги чемпіонів

Динамо Київ 26 Травня, 23:45 674
​«Реал» втретє поспіль став переможцем Ліги чемпіонів | 19-27
На НСК «Олімпійський» кубок Ліги чемпіонів 2017/18 над головою підняли гравці мадридського «Реалу».

Початок матчу вийшов динамічним - команди обмінялися моментами і Ліверпуль притиснув вершкових до їхнього карного майданчика, але центральні захисники і Навас і останній момент ліквідовували загрозу.

Після першої десятихвилинки Реал повернув м'яч під свій контроль, потім Ліверпуль знову перехопив ініціативу і гра дещо заспокоїлась.

На 30-ій хвилині була замінена головна «зірка» «Ліверпуля» - Салах травмувався в боротьбі із Рамосом. Мохаммед пошкодив плече в падінні, спробував продовжити гру, але був змушений в сльозах покинути поле.

Через п'ять хвилин вимушену заміну прийшлося зробити «вершковим». Через пошкодження Начо замінив Карвахаля.

На 43-ій хвилині Бензема із положення поза грою на добиванні після удару Роналду забив – гол не було зараховано.

Другий тайм відкрив удар в перекладину від Іско. «Реал» був активнішим на старті другої половини і повів у грі після грубої помилки голкіпера «Ліверпуля» Каріуса – вкидаючи м’яч захиснику він дозволив Бензема переправити кулю у власні ворота. Вийшло дещо комічно, але не для вболівальників «червоних». 1:0

За чотири хвилини після цього, «Ліверпуль» зусиллями Ловрена та Мане зрівняв рахунок. 1:1

Всього дві хвилини вистачило Бейлові, щоб створити шедевр. Замінивши Іско, Гаррет ударом через себе вивів «вершкових» вперед. 2:1

Після другого голу «Ліверпуль» збавив хід, а «Реал», навпаки, традиційно для себе в другому таймі додав у грі.

На 83-ій хвилині Бейл оформив дубль. Дальнім ударом забив третій гол після помилки Каріуса. М’яч летів прямо в Каріуса, але той відбив його у власні ворота.

В доданий час, на 93-ій хвилині, вболівальник вибіг на поле, не давши «Реалу» довести атаку до завершення. Все ж, фінальний свисток пролунав згодом і засвідчив впевнену перемогу «вершкових». 3:1

«Реал» - «Ліверпуль»: 3:1

Голи: Бензема – 51, Мане – 55, Бейл – 64, 83.

«Реал»: Навас, Карвахаль - (Начо, 35), Рамос (К), Варан, Роналдо, Кроос, Бензема (Асеніо, 89), Модрич, Марсело, Каземіро, Іско – (Бейл, 61).

Запасні: Касіллья, Начо, Бейл, Ернандес, Васкес, Асеніо, Ковачич.

«Ліверпуль»: Карріус, ван Дейк, Вейналдум, Ловрен, Мілнер (Джан, 83), Фірміно, Салах - (Лаллана, 30), Хендерсон (К), Мане, Робертсон, Александер-Арнолд.

Запасні: Міньойле, Клайн, Клаван, Морено, Лаллана, Джан, Соланке.