Збірна України 3 Червня, 18:52 1450
Дублі Коноплянки та Яр​моленка пр​инесли збір​ній Укр​аїни пер​емогу над Албанією | 19-27
Команда Андр​ія Шевченка завер​шила свій др​угий спар​инг результативною перемогою.

Ще до перерви «синьо-жовті» оформили перевагу у три м'ячі. Коноплянка відкрив рахунок у матчі (йому асистував Ярмоленко), а згодом і сам Андрій відзначився двома голами (після передач Коноплянки та Маліновського).

Протягом другого тайму Шевченко провів п'ять замін, а гра збірної України помітно заспокоїлася, внаслідок чого наша збірна пропустила м'яч на останніх хвилинах матчу. Проте швидко відігралася - у воротах Албанії знову розписався Коноплянка після пасу від Ярмоленка.