Світовий футбол 6 Червня, 21:17 721
Суперник у Лізі націй. Збірна Чехії в товариському матчі перемогла команду Нігерії | 19-27
​Збірна Чехії, яка буде нашим суперником у груповому турнірі Ліги націй, здобула перемогу у спарингу з нігерійцями.

У порівнянні з недавнім поєдинком проти австралійської команди, у товариському матчі з Нігерією збірна Чехії діяла розсудливіше. Чотири пропущені м’ячі від австралійців змусили підопічних Карела Яроліма обережніше працювати в захисті. У всякому разі, чехи не припустилися тієї кількості помилок, що призвела до їхнього розгрому в зустрічі з Австралією.

У першому таймі чеська команда більше володіла м'ячем і завдала 11 ударів по воротах нігерійців. Один із них виявився влучним. Після розіграшу кутового на 25-й хвилині Томаш Калас першим встиг на добивання — 1:0.

По перерві на поле стадіону в австрійському Швехаті обрушилася злива, через яку матч навіть призупинили на п’ять хвилин. Цей дощ, очевидно, пригасив запал гравців обох команд, адже рахунок до кінця зустрічі залишився незмінним.

Товариський матч. Чехія — Нігерія — 1:0 (1:0)

Гол: Калас (25).

Чехія: Вацлік (Павленка, 46), Калас, Цоуфаль, Сухі, Югас, Барак, Хюшбауер (Горжава, 65), Янкто (Боріл, 79), Соучек (Травник, 65), Шурал (Копіц, 83), Шик (Крменчик, 69).