Хет-трик Роналду приносить нічию Португалії в матчі із іспанцями. ВІДЕО

Світовий футбол 15 Червня, 22:58 1715
Хет-трик Роналду приносить нічию Португалії в матчі із іспанцями. ВІДЕО | 19-27
В топ-матчі групи В збірні Іспанії та Португалії розійшлися бойовою нічиєю — 3:3.

Як і очікувалось, матч збірних Португалії та Іспанії став видовищним і багатим на голи. Перший тайм завершився за рахунку 2:1 на користь португальців. На старті другої половини гри Коста та Начо зрівняли рахунок і вивели Іспанію вперед.

Крапкою у цьому феєричному протистоянні став гол зі штрафного від Кріштіану Роналду на 88-ій хвилині, який встановив справедливий рахунок 3:3.

Португалія — Іспанія: 3:3

Голи: Роналду - 4, 44, 88 — Коста - 24, 55, Начо - 58

Португалія: Патрісіу, Суареш, Пепе, Фонте, Геррейру, Карвальо, Моутіньо, Б. Сілва, Б. Фернандеш, Гедеш, Роналду

Запасні: Лопеш, Бету, Алвеш, Діаш, Перейра, Маріо Руїс, М. Фернандеш, Жоау Маріу, Адрієн Сілва, Андре Сілва, Мартіна, Куарежма

Іспанія: Де Хеа, Начо, Піке, Рамос, Альба, Коке, Бускетс, Іньєста, Іско, Коста, Д. Сілва

Запасні: Аррісабалага, Рейна, Карвахаль, Одріосола, Аспілікуета, Монреаль, Сауль, Тіаго, Асенсіо, Родріго, Васкес, Аспас