Потужної Бразилії поки не видно. Швейцарія вириває нічию

Динамо Київ 17 Червня, 23:02 1036
Потужної Бразилії поки не видно. Швейцарія вириває нічию | 19-27
Збірна Бразилії у матчі 1-го туру групи Е оступилася у матчі проти Швейцарії, яка на гол Коутінью у першому таймі відповіла голом Цубера у другому.

Бразилія почала перший тайм так, ніби розгромно-переможний матч проти Австрії досі не завершився. До 20-ї хвилини «пентакампеони» контролювали м'яч близько 60 відсотків ігрового часу, особливо зосереджуючи свою увагу на грі через фланги. Неймар, Марсело, Паулінью та Вілліан раз за разом вривалися у вільні зони на краю штрафного, розриваючи інертних швейцарців на індивідуальних діях.

Так довго продовжуватися не могло, і, зрештою, бразильці відкрили рахунок. На 20-й хвилині Марсело виконав чергову передачу у штрафний, а захисники в черговий раз її винесли – однак не дуже далеко. М'яч відлетів на лінію штрафного до Коутінью, а той у фірмовому стилі пробив у дальню дев'ятку. М'яч від стійки залетів у ворота – 1:0!

Бразильці ще кілька хвилин йшли вперед за інерцією, однак потім заспокоїлися. Швейцарці взяли себе в руки, створюючи чисельну більшість у центрі поля та граючи проти лідерів Бразилії все більш жорстко. До реальних моментів така тактика у першому таймі не призвела, однак швейцарці стали все частіше входити у штрафний та навантажувати оборону суперника зі стандартів. Кінцівка тайма взагалі залишилась за Швейцарією, однак забити вона так і не змогла. Натомість, вона могла пропустити, однак Тьягу Сілва на 45+2 хвилині після подачі з кутового пробив трохи вище воріт.

Другий тайм облив Бразилію з холодного душу. Швейцарці заробили кутовий, і на 50-й хвилині Цубер замкнув подачу, забивши з кількох метрів. Так, перед цим він трохи підштовхнув Міранду, однак те, що швейцарці явно стало робити ставку на стандарти, було помітно ще з кінця першого тайму.

Бразилія пішла у атаку, однак до 70-х хвилин не створила нічого класного. Швейцарці гарно оборонялися, граючи максиально жорстко та не жаліючи ні суперників, ні себе. Тим не менш, бразильці проявляли клас. На 70-й хвилині Коутінью технічно зупинив м'яч у штрафному майданчику і другим дотиком пробив у дальній кут - трохи не влучно! Через три хвилини Аканджі завалив на газон Жехуса у власному штрафному, але арбітр не побачив там пенальті. На 80-й поруч з каркасом воріт пробивав Фірміно, а на 90-й Зоммер парирував його ж удар з нижнього кута. Міранда пробивав з кутового вище, Неймар закидував зі штрафних, швейцарці іноді відповідали контратаками - однак рахунок так і не змінився. Фінальний свисток зафіскував нічию 1:1.

Таким чином, у групі Е лідиру з 3 очками Сербія, а Швейцарія з Бразилією йдуть за нею. Замикає квартет Коста-Ріка.