Світовий футбол 18 Червня, 16:53 862
Південна Корея майже без бою віддає три очки. Швеція починає мундіаль з перемоги | 19-27
Гол Гранквіста приніс першу перемогу збірній Швеції на чемпіонаті світу.

Перший тайм почався з атак збірної Швеції, яка, забігаючи трохи наперед, домінувала протягом усього матчу.

Перший вірний момент був у шведів на 20 хвилині, але Маркус Берг не зумів реалізувати вихід один на один. Корейці особливо не намагалися огризатися, шведи чудово контролювали м'яч і методично розхитували оборону азіатів. Той же Маркус Берг на 30 хвилині після кутового мав шанс забити, але на цей раз захист заблокував удар, який йшов у ворота.

Кінцівка тайму також була за шведами, вже в кінцівці тайму Віктор Клаессон мав шанс забити, але знову не вистачило зовсім трохи.

Після першого тайму було враження, що гол у ворота Кореї лише питання часу і так воно і сталося. На 65 хвилині шведи заробили пенальті, який упевнено реалізував Гранквіст. Ще до пенальті шведи могли забивати зусиллями Тойвонена і Форсберга, але безрезультататно.

Після голу корейці намагалися щось створити чи якось привернути гру, але шведи вміло збивали темп гри, часто валяючись на газоні.

Гра спокійно закінчилася, а у Кореї не було навіть удару в ствір за 90 хвилин матчу. Результат закономірний.