У першому відбірковому раунді тепер беруть участь 32 клуби. З другого починається поділ на Шлях чемпіонів і Шлях представників ліг.
Жеребкування першого відбіркового раунду (матчі 10/11 і 17/18 липня)
«Торпедо» Кутаїсі (GEO) - «Шериф» (MDA)
«Шкендія» (MKD) - «ТНС» (WAL)
«Судува» (LTU) - АПОЕЛ (CYP)
«Олімпія» (SVN) - «Карабах» (AZE)
«Дюделанж» (LUX) - «Відеотон» (HUN)
Переможець попереднього раунду - «Мальме» (SWE)
ХІК (FIN) - «Вікінгур» (FRO)
«Лудогорець» (BUL) - «Крузейдерс» (NIR)
«Корк Сіті» (IRL) - «Легія» (POL)
«Валюр» (ISL) - «Русенборг» (NOR)
«Кукес» (ALB) - «Валлетта» (MLT)
«Флора» (EST) - «Хапоель» Беер-Шева (ISR)
«Спартак» Юрмала (LVA) - «Црвена Звезда» (SRB)
«Алашкерт» (ARM) - «Селтік» (SCO)
«Спартак» Трнава (SVK) - «Зрінськи» (BIH)
«Астана» (KAZ) - «Сутьєска» (MNE)
Команди, що програли на даній стадії, продовжать боротьбу у другому відбірковому раунді Ліги Європи УЄФА, жеребкування якого також відбулося 19 червня.
Жеребкування другого відбіркового раунду (матчі 24/25 липня і 31 липня /1 серпня)
Шлях чемпіонів
«Астана» (KAZ) / «Сутьєска» (MNE) - «Мідтьюлланд» (DEN)
«Лудогорець» (BUL) / «Крузейдерс» (NIR) - «Дюделанж» (LUX) / «Відеотон» (HUN)
«Кукес» (ALB) / «Валлетта» (MLT) - «Олімпія» (SVN) / «Карабах» (AZE)
ЧФР (ROU) - переможець попереднього раунду / «Мальме» (SWE)
«Динамо» Загреб (CRO) - «Флора» (EST) / «Хапоель» Беер-Шева (ISR)
«Спартак» Юрмала (LVA) / «Црвена Звезда» (SRB) - «Судува» (LTU) / АПОЕЛ (CYP)
БАТЕ (BLR) - ХІК (FIN) / «Вікінгур» (FRO)
«Шкендія» (MKD) / «ТНС» (WAL) - «Торпедо» Кутаїсі (GEO) / «Шериф» (MDA)
«Корк Сіті» (IRL) / «Легія» (POL) - «Спартак» Трнава (SVK) / «Зрінськи» (BIH)
«Алашкерт» (ARM) / «Селтік» (SCO) - «Валюр» (ISL) / «Русенборг» (NOR)
Команди, що програли на даній стадії, продовжать боротьбу в третьому відбірковому раунді Ліги Європи УЄФА, де підуть по Шляху чемпіонів.
Шлях представників ліг
ПАОК (GRE) - «Базель» (SUI)
«Аякс» (NED) - «Штурм» (AUT)
Нагадаємо, що київське «Динамо», згідно з таблицею коефіцієнтів УЄФА для України, свій шлях у наступній Лізі чемпіонів розпочне з третього кваліфікаційного раунду. Жеребкування цього етапу запланована на 23 липня, а матчі пройдуть 7/8 і 14/15 серпня.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!