Динамо Київ 27 Червня, 13:12 5420
«Динамо» перемагає «Колос»: Дегтярьов, Білоног відіграли по тайму, Че Че забив у першій же грі  | 19-27
У середу київське «Динамо» провело перший контрольний матч нового сезону: на своїй базі в Конча-Заспі «біло-сині» зіграли з «Колосом» з Ковалівки.

В першому таймі «біло-сині» виглядали невиразно. На поле у складі «Динамо» у першому таймі здебільшого вийшли молоді виконавці. Олександр Хацкевич експерементував із позиціями гравців на футбольному полі. Наприклад, номінальні півзахисники Калітвінцев та Алібеков грали на флангах оборони.

На 26 хвилині в обороні помилився новоспечений захисник «Динамо» Папа Гуйє. «Колос» цим скористався і миттєво провів атаку правим флангом. Юрій Соломка замкнув флангову передачу – 0:1. Гра «Динамо» в першому таймі відверто не виходила, а моменти у воріт «Колоса» виникали зрідка.

В другому таймі гра змінилась. Кияни стали грати швидше і це принесло свої плоди. На 63 хвилині поєдинку Дмитро Хльобас опинився в потрібний момент, в потрібному місці та відновив паритет.

На 75 хвилині новачок «Динамо» Че Че наважився на удар біля штрафної суперника і не прогадав, пробивши низом у правий кут воріт – 2:1.