​Стартуємо з перемоги. «Динамо» переграє «Карабах» – 1:0

Динамо Київ 4 Липня, 20:59 3622
​Стартуємо з перемоги. «Динамо» переграє «Карабах» – 1:0 | 19-27
В першому контрольному матчі на австрійському зборі «біло-синім» протистояв азербайджанський «Карабах».

Азербайджаці намагалися нав’язати гру із стартових хвилин. «Біло-сині» грамотно оборонялися і витримавши натиск реалізували свій момент.

Після пасу Шепелєва, Буяльський зблизився із голкіпером і віддав на Циганкова – Віктор просто переправив м’яч у ворота. 1:0

Незважаючи на активний пресинг команди, яка вже завершує збір і незабаром гратиме в кваліфікації до групової стадії ЛЧ, кияни спокійно відоборонялися і не дали створити супернику, практично, нічого.

Натомість, «біло-сині» забили ще один гол, дуже схожий із першим, але його було скасовано через офсайд.

Другий тайм розпочався спокійніше, ніж перший. Кияни, переважно, контролювали гру.

Із шістдесятої хвилини «біло-сині» грали наступним складом: Бойко, Михайличенко, Папа, Алібеков, Морозюк, Андрієвський, Сидорчук, Лєднєв, Калітвінцев, Шапаренко, Дегтярьов.

До завершення команди мали кілька цікавих моментів, але особливої гостроти ми не побачили, хоча «Динамо» виглядало значно креативніше в цьому плані.

В результаті, кияни заслужено переграли опонента із рахунком 1:0.

Ознайомитися із текстовою трансляцією гри можна за даним посиланням.

Перший контрольний матч. «Динамо» - «Карабах: 1:0

Голи: Циганков - 14.

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Бурда, Кадар, Шабанов, Че Че, Буяльський, Циганков, Вербіч, Шепелєв, Бєсєдін.

Запасні: Бойко, Гармаш, Смирний, Русин, Михайличенко, Алібеков, Морозюк, Андрієвський, Сидорчук, Леднєв, Калітвінцев, Шапаренко, Дягтярьов.