Гол Вербича приносить «Динамо» результативну нічию – 3:3

Динамо Київ 5 Липня, 18:58 1984
Гол Вербича приносить «Динамо» результативну нічию – 3:3 | 19-27
В другому контрольному матчі на австрійському зборі «біло-сині» зіграли внічию із китайським «Тяньцзінь Цюаньцзянь».

«Біло-сині» почали насідати на ворота суперника із перших хвилин. Китайцям найчастіше навіть не вдавалося перейти центральну зону, але повели в рахунку саме вони. Після розіграшу кутового Шейлі вивів свій клуб вперед. 0:1

На 39-ій хвилині Буяльський після пасу Шапаренка розстріляв ворота суперника – 1:1.

На 44-ій Русин вивів «Динамо» вперед. 2:1

На старті другого тайму кияни двічі пропустили. Спочатку забив Модест на 55-ій хвилині після розіграшу кутового.

Далі Пато «закинув за комірець» Рудькові, пробивши в дальній кут. 2:3

Після попущеного голу кияни взяли в облогу суперника і на 86-ій хвилині Вербич забив заслужений гол після пасу Кензьори. 3:3

В результаті, кияни зіграли в бойову нічию із китайським «Тяньцзінь Цюаньцзянь».

Текстову трансляцію матчу можна прочитати за даним посиланням.

Другий товариський матч. «Динамо» - «Тяньцзінь Цюаньцзянь»: 3:3

Голи: Буяльський - 39, Русин - 44, Вербич - 86 — Шуай - 24, Модест - 54, Пато - 59.

Стартовий склад«Динамо»: Маханьков, Морозюк, Папа Гуйє, Алібеков, Михайличенко, Сидорчук, Буяльський, Леднєв, Андрієвський, Шапаренко, Русин.