​Гол-красень Бєсєдіна приносить «Динамо» нічию в матчі із «Люцерном»

Динамо Київ 8 Липня, 17:37 2146
​Гол-красень Бєсєдіна приносить «Динамо» нічию в матчі із «Люцерном» | 19-27
Третій контрольний матч київського «Динамо» на австрійському зборі завершився внічию 1:1.

Перший тайм вийшов сумбурним. Ініціатива часто переходила із рук у руки, було багато неточностей, боротьби і мінімум небезпечних моментів.

На старті другої половини гри швейцарці результативно завершили одну із контратак – на 59-ій хвилині Грегер прицільно пробив у правий від Бущана кут – 0:1.

Через вісім хвилин кияни відігралися. Гол-красень вийшов у Бєсєдіна. Артем потужно пробив у ближню дев’ятку. 1:1

На останній двадцятихвилинці протистояння команди показували набагато цікавіший футбол, ніж протягом решти матчу. З’явилося більше комбінацій, та більше гостроти у карних майданчиках. Все ж, кияни виглядали небезпечнішими і могли втілити цю перевагу в гол. Під час однієї із атак Бєсєдін міг заносити м’яч у ворота, але трішки розминувся із ним, ледь торкнувшись.

В результаті, матч завершився результативною нічиєю – 1:1.

Завтра кияни зіграють товариський матч проти румунського «Ботошані».

Текстову трансляцію гри із «Люцерном» можна прочитати за даним посиланням.

Третій контрольний матч. «Динамо» - «Люцерн»: 1:1

Голи: Бєсєдін – 67 – Грегер – 59.