13/07/2018 13:59 293

Інфантіно: «Результат роботи VAR на ЧС-2018 надзвичайно позитивний»

Президент ФІФА Джанні Інфантіно оцінив роботу системи відеоповторів (VAR) на чемпіонаті світу–2018.

«VAR працює добре. Ми почали тестову фазу кілька років тому. Тоді я скептично ставився до ідеї, але розумів, що треба протестувати систему. Я намагався вникнути в питання і зрозумів, що треба спробувати VAR на чемпіонаті світу. Результат надзвичайно позитивний. Ми переглянули понад 440 повторів всього, 18 переглядів в 62 матчах ЧС, 16 рішень були змінені на вірні завдяки VAR. Це і є визначення футболу. VAR не змінює футбол – він очищає його. 95% рішень суддів були правильними. Але завдяки VAR відсоток вірних рішень збільшився до 99,3. Постукаємо по дереву.

В першу чергу футбол – контактний вид спорту, і відсотки, що залишаються, йдуть на розсуд рефері. У суперповільному повторі можна побачити все, що завгодно. Тепер у судді є шанс перевірити себе ще раз.

Сподіваюся, ви розумієте, що голам, забитим з офсайду, прийшов кінець у футболі. Скільки разів у минулому писали, був м'яч забитий з положення поза грою. Тепер всьому цьому прийшов кінець. Крім того, подивіться, наскільки зменшилася кількість жовтих карток. Жодної червоної картки за агресію! Тому що всі гравці розуміють, що, якщо вони щось зроблять, це побачать всі камери, і тоді їх відправлять з поля. Ми щасливі, що виступили з введенням VAR, складно уявити чемпіонат світу без цієї системи. Турнір став більш справедливим», — сказав Інфантіно на прес-конференції.
Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше