14/07/2018 12:51 533

Євген Морозенко: «Напевно, я доклав мало зусиль, щоб пробитися в першу команду «Динамо»

Новачок «Олімпіка» розповів про київський етап своєї кар'єри.

- Не можу сказати, що багато часу провів в академії «Динамо». Я грав у ФК «Відрадний», тільки останні півроку провів в таборі «біло-синіх». Але в «Динамо» я провів багато пам'ятних років, попрацював з різними класними фахівцями - з Юрієм Калітвінцевим, з Геннадієм Литовченком, з Сергієм Ребровим, з нині покійним Андрієм Леонідовичем Гусіним, з Василем Кардашем, з Олександр Хацкевичем і Вадимом Євтушенком.

Було багато різних подій, як футбольних, так і побутових. Найбільш пам'ятною подією став перехід із дитячо-юнацького футболу в команду майстрів. В один момент змінилися вимоги тренера, навантаження, швидкість мислення, психологія. Цей період найбільше запам'ятався.

- У «Динамо-2» ти пограв із Андрієм Ярмоленком та іншими зірковими футболістами.

- Так, тоді і Саня Алієв грав у другій команді, ось Паша Ксьонз теж був там. Коли я прийшов, вони вже пішли на підвищення, були Ярмола, Зозуля - хлопці, старші на два-три роки. Тоді була одна заявка у дубля і другої команди. Бувало, зіграв матч за «Динамо-2», потім залишався на передматчеве тренування, і наступного дня на виїзді грав матч за молодіжну команду. А ось за дубль спускали з першої команди багатьох зіркових гравців.

- Шанс пробитися в першу команду «Динамо» був?

- Думаю, так, але я, напевно, мало доклав зусиль для цього, - розповів Морозенко прес-службі «Олімпіка».

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше