«Динамо» впевнено перемагає «Вікторію» Пльзень

Динамо Київ 14 Липня, 18:19 3624
«Динамо» впевнено перемагає «Вікторію» Пльзень | 19-27
Київське «Динамо», забивши два м'ячі у другому таймі здобуло перемогу у контрольному матчі проти чеської «Вікторії».

Перший тайм контрольного матчу «Динамо» - «Вікторія» проходив у доволі спокійному темпі. Обидві команди грамотно діяли в обороні і не підпускали один одного до власних воріт. Моментів було не багато.

Під завершення першого тайму Віталій Буяльський наважився на удар із далеку. Вийшло доволі непогано, але наш півзахисник по воротах не влучив.

Другий тайм розпочався дещо веселіше. З'явились моменти в обох сторін, один з яких реалізувало київське «Динамо».

Віталій Буяльський вз'яв на себе ініціативу протягнув м'яч і відправив його у сітку воріт «Вікторії» легким, але точним ударом.

Під завершення гри один на один із воротарем суперника вийшов Смирний, який розпочинав матч із лави для запасних, і реалізував свій момент бездоганно, відправивши м'яч у нижній кут воріт - 2:0.