Динамо Київ 14 Липня, 20:31 1319
«Обнадіює. Але до оптимальної форми ще далеко», - В'ячеслав Заховайло про «Динамо» в матчі проти «Вікторії» | 19-27
Відомий український футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло дав оцінку контрольному поєдинку «Динамо» проти чеської «Вікторії» Пльзень, який завершився перемогою киян з рахунком 2:0.
«З великим інтересом подивився сьогоднішній матч. «Вікторія» не простий суперник, чемпіон Чехії, учасник групового турніру Ліги чемпіонів.

Поєдинок розпочався у рівній позиційній боротьбі. У першому таймі ми не побачили швидких проникаючих атак з обох сторін. Команди практично відмовилися від високого пресингу. Тим самим давали шанс не поспішаючи розігрувати м'яч на своїй половині. Була помітна на око перевага чехів в габаритах і атлетизмі. У той же час динамівці добре виглядали на м'ячі. Звичайно можна зрозуміти... Заключний матч збору... Хоча для «Вікторії» він був генеральною репетицією перед стартом чемпіонату. Якраз від них я чекав більш активної гри.

Ну а що Динамо? Не можна сказати що з перших хвилин був виставлений основний склад. Гармаш, Сидорчук, Шапаренко, виявилися в резерві. Дуже цікавив бразилець Че Че. Треба зізнатися виглядав він непогано. Дуже обережний на м'ячі, вміло брав участь у підготовці позиційних атак, і практично без браку в передачах. Перший тайм пройшов практично без моментів біля обох воріт.

Другий тайм Динамо все-таки активував командну швидкість. Не можу сказати, що підвищилася якість. Але для чехів цього на даний період виявилося достатньо. Буяльський після грубої помилки чехів, проявивши холоднокровність, покотив м'яч у дальній від воротаря кут. І за п'ять хвилин до закінчення Смирний реалізував контратаку.

P.S. Обнадіює. Але до оптимальної форми ще далеко», - написав Заховайло у своєму Facebook.