Підсумки виступу Йосипа Піварича на чемпіонаті світу-2018

Динамо Київ 16 Липня, 09:21 1760
Підсумки виступу Йосипа Піварича на чемпіонаті світу-2018 | 19-27
​Гравець київського «Динамо» Йосип Піварич зіграв у складі збірної Хорватії на чемпіонаті світу 2018 року з футболу в чотирьох матчах і став срібним призером турніру.

Збірна Хорватії, за яку виступає захисник київського «Динамо» Йосип Піварич, дійшла до фіналу чемпіонату світу 2018 року з футболу, в якому поступилася збірній Франції з рахунком 4:2. До сенсаційної участі національної збірної Хорватії у фіналі цього турніру доклав зусиль і Йосип Піварич. Протягом місяця «динамівець» взяв участь у чотирьох іграх із семи.

У першому і другому турах групового етапу проти Нігерії та Аргентини відповідно, в яких хорвати досить впевнено перемогли, Йосип на поле не вийшов. Першим матчем Піварича на ЧМ-2018 став поєдинок третього туру групового етапу проти Ісландії, в якому хорвати перемогли з рахунком 1:2, а «динамівець» вступив у гру зі стартових хвилин і провів на полі весь поєдинок.

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу проти Данії Йосип вийшов на 81-й хвилині, замінивши Івана Стринича, та зіграв, окрім основного часу, і в екстратаймах. У додаткових таймах нічийний результат на табло – 1:1 – не змінився, тож переможець визначився у серії пенальті. Піварич був у п’ятірці тих, хто пробивали пенальті у ворота Данії. Незважаючи на те, що його удар з одинадцяти метрів не став результативним, збірна Хорватії вийшла до чвертьфіналу.

На матч 1/4 фіналу ЧС-2018 проти збірної Росії, в якому також були екстратайми та серія пенальті, «динамівець» вступив у гру замість Івана Стринича на 74-й хвилині.

У півфіналі, в якому змагалися збірні Хорватії та Англії, також були зіграні додаткові тайми, але цього разу серія пенальті не знадобилася. Йосип Піварич вийшов на поле у першому екстратаймі знову замість Івана Стринича, а у другій п’ятнадцятихвилинці Маріо Манджукич влучив у ворота збірної Англії, зробивши рахунок 2:1, завдяки чому команда Хорватії вийшла до фіналу чемпіонату світу. Півфінальний матч став завершальним для Піварича на цьому турнірі.

У вирішальній грі ЧС-2018 Йосип Піварич був у запасі, проте допомогти своїй збірній у цьому матчі можливості не отримав. Поєдинок був дуже напруженим – і в результаті перемогу з рахунком 4:2 здобула збірна Франції та стала чемпіоном світу 2018 року, а Йосип Піварич зі збірною Хорватії став срібним призером Мундіалю.