20/07/2018 19:35 659

​Журналістів вигнали із засідання НАПК щодо конфлікту інтересів у ФФУ

Засідання НАПК, в порядку денному якого значився пункт про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону Бондаренко Андрію Володимировичу, директору товариства з обмеженою відповідальністю «ФФУ Продакшн» відбулося в п'ятницю, 20.07.2018 року

Однак, журналісти, які пройшли попередню акредитацію у прес-службі НАПК, і допущені до присутності на відкритому засіданні, були виставлені з засідання за рішенням членів НАПК, розповідає 1News.

Необхідно відзначити, що, незважаючи на те, що членами НАПК зважаючи на присутність великої кількості журналістів, було прийнято рішення провести засідання в закритому режимі, дане засідання транслювалося в прямому ефірі на офіційному youtube-каналі Агентства. Але низька якість трансляції не дозволяла розчути суть розглядуваних питань.

Подібне рішення НАПК позбавило журналістів можливості задати членам НАПК питання щодо ходу проведення перевірки можливого конфлікту інтересів з боку іншого фігуранта, а саме Президента ФФУ та Голови бюджетного комітету Андрія Павелка.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ повідомлялося, що Глава Нацагенства щодо запобігання корупції Олександр Мангул поширює «джинсу» через ЗМІ, намагаючись таким чином відбілити репутацію органу після його атаки на антикорупційних активістів ГО «Ініціативи майбутнього» на захист голови бюджетного комітету ВР і президента Федерації футболу Андрія Павелка.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше