Ярмоленко вийшов в основі на матч із «Престоном» та відзначився асистом

Динамо Київ 21 Липня, 19:09 3044
Ярмоленко вийшов в основі на матч із «Престоном» та відзначився асистом | 19-27
Український вінгер Андрій Ярмоленко вдруге добре відіграв за «Вест Хем», однак «молотобійці» не зуміли обіграти представника Чемпіоншипу.

Андрій Ярмоленко знову вийшов у стартовому складі Вест Хема на товариський матч, зайнявши звичне для себе місце на фланзі півзахисту. «Молотобійці» в спарингу не переграли Престон.

Вест Хем швидко вийшов вперед зусиллями Марко Арнаутовіча, але до середини першого тайму команда Мануеля Пеллегріні виглядала не дуже переконливо. Андрій Ярмоленко рідко зустрічався з м'ячем і не мав можливості себе проявити.

Українець змінив враження від своєї гри безпосередньо перед перервою, взявши активну участь в гольовій комбінації. Андрій на правому фланзі отримав передачу від іншого новачка лондонців Фредерікса, завдяки фінтам увійшов у штрафний майданчик і віддав на 11-метрову позначку Арнаутовічу – форвард оформив дубль.

На 65 хвилині Ярмоленко поступився місцем на полі Натану Голланду, а матч завершився нічиєю 2:2. Вболівальники Вест Хема, попри мирову, залишилися задоволеними грою українця та його взаємодією з партнером по бровці Фредеріксом.