Другий тайм матчу «Шахтаря» і «Ворскли» - договірний?

Футбол України 13 Серпня, 18:31 1453
Другий тайм матчу «Шахтаря» і «Ворскли» - договірний? | 19-27
Припущення про договірний характер відбувся в суботу, 11 серпня, матчі 4-го туру чемпіонату України між донецьким «Шахтарем» і полтавською «Ворсклою» (4:1) зробив у своєму акаунті в Facebook відомий журналіст Ігор Линник.

Головний редактор «Футбольного клубу» Ігор Линник, до недавнього часу був власним кореспондентом офіційного сайту УЄФА - UEFA.com в Україні, у своєму акаунті на Facebook кваліфікував другий тайм матчу 4-го туру української Прем'єр-ліги між донецьким «Шахтарем» і полтавської «Ворсклою» як договірної, супроводивши свій пост в соцмережі приміткою« оціночне судження».

При цьому Линник зробив посилання на власний Twitter-канал, в якому незабаром після початку другого тайму цього матчу, за рахунку 1:0 на користь «Ворскли», журналіст зробив запис: «хочете бачити, як Ворскла здає 2-й тайм Шахтарю - включайте Футбол 2...».

Перший тайм скандального поєдинку полтавчани виграли з рахунком 1:0, проте після перерви м'ячі посипалися у ворота «Ворскли», як з рогу достатку. Підсумковий рахунок - 4:1 на користь «Шахтаря».

Ігор Линник був власним кореспондентом UEFA.com в Україні з 2002 року, проте був звільнений восени 2017-го після низки скарг в УЄФА з боку ФК «Шахтар» і ФФУ в зв'язку з публікацією «Футбольним клубом» серії матеріалів у справі екс-капітана гірників Даріо Срни, викритому у вживанні заборонених препаратів.