5-й тур Чемпіонату УПЛ мовою чисел та фактів.

Олександрія завершила рекордну «суху» серію, яка тривала впродовж 518-ти хвилин

• Динамо проводить 400-й домашній матч в УПЛ: +328=48-24, м’ячі 954-219.
  • Динамівці 9-й раз починають сезон з чотирьох перемог.
  • Динамо святкує 6-ту поспіль перемогу в УПЛ, у тому числі чотири останніх з одним і тим же рахунком 1:0.
  • Загальна безпрограшна серія Динамо в Чемпіонатах досягає 15-ти матсів: +14=1, а домашня – 20-ти: +17=3.
  • Гравці Динамо забивають голи в УПЛ в 17-ти матчах поспіль, а на своєму полі – в 12-ти.
  • Динамівці продовжують свою серію без пропусків голів до 427-ми хвилин.
  • 20-а домашня перемога Динамо при Олександру Хацкевичу у всіх турнірах: 16 – в УПЛ та 4 – у єврокубках.
  • Олександрія з 2 квітня 2017 року не може «розмочити» ворота Динамо у Чемпіонатах впродовж 448-ми хвилин.
  • Олександрійці переривають 5 (!) клубних рекордних серій в Чемпіонатах: безпрограшну, яка з 24 лютого тривала 16 ігор:+11=5, загальну переможну з 9-ти матчів, переможну гостьову з 5-ти ігор, безпрограшну виїзну з 8-ми ігор: +5=3 та гольову гостьову з 5-ти ігор.
  • Олександрія також завершила і свою рекордну «суху» серію, яка з 12 травня тривала в УПЛ впродовж 518-ти хвилин.
  • Переривається і серія Юрія Паньківа (Олександрія) без пропуску голів в Чемпіонатах, яка з 28 квітня тривала 602 (!) хвилини.
  • 400-й гостьовий матч Шахтаря в Чемпіонатах: +241=82-77, м’ячі 734-366.
  • Шахтар обходиться без нічиїх в Чемпіонатах з 5 листопада 2017 року вже загалом 23 (!) матчі: 18 перемог і 5 поразок, а в гостях – 12 (+9-3).
  • Львів на своєму полі не забиває голів в УПЛ впродовж 365-ти хвилин.
  • Програшна домашня клубна антирекордна серія Львова в Чемпіонатах триває 4 матчі.
  • Арсенал-Київ перериває клубну антирекордну програшну серію в Чемпіонатах, яка тривала 6 матчів, але продовжує інший «рекорд», пропускаючи 15 ігор підряд.
  • Каноніри повторюють антирекорд Чемпіонатів, який належав Говерлі і Таврії, з 2 грудня 2012 року пропускаючи голи на своєму полі впродовж 16-ти (!) ігор (23 м’ячі).
  • Олімпік повторює клубний рекорд, 3-й раз поспіль граючи в УПЛ внічию.
  • Безвиграшна серія Арсеналу-Київ у зустрічах з Чорноморцем з 27 листопада 2011 року триває 5 матчів: =2-3.
  • Переривається безгольовий серіал канонірів у ворота «моряків», який тривав в УПЛ 452 хвилини .
  • Закінчується безгольовий серіал Маріуполя у ворота Ворскли, який тривав протягом 549-ти хвилин.
  • Пропускна гостьова серія Маріуполя триває в Чемпіонатах 9 ігор – 16 голів, а гольова – 7 ігор (8 м'ячів).
  • Ворскла здобуває 30-ту домашню перемогу в УПЛ при Василю Сачко.
  • 30-а гостьова безвольна поразка Маріуполя.
  • У 3-му для себе клубі УПЛ відкривають лік голів Руслан Бабенко (Чорноморець), який раніше забивав голи суперникам кам’янської Сталі та Волині та Сергій Болбат (Шахтар), що також забивав у складі донецького Металурга та Металіста.
  • 45-й гол в УПЛ забиває Марлос (Шахтар), 1-й – Олексій Майданевич (Арсенал-Київ, у 2-й грі), Аді Мегреміч (Карпати, в 4-й), Денис Фаворов (Десна, в 5-й).
  • 250-й матч в УПЛ проводить Володимир Чеснаков, 100-й – Владислав Кулач, 1-й – Артур (усі – Ворскла), Жонатан (Львів).
  • 1-й раз вилучається в УПЛ Андрій Домбровський (Арсенал-Київ, у 4-й грі).
  • У 8-му (!) для себе клубі елітного дивізіону дебютує Валерій Федорчук (Маріуполь), у 2-му – Денис Безбородько (Десна), відкриваючи при цьому рахунок голів також у 2-й команді.
  • 120-й матч у чемпіонатах Романа Санжара біля керма Олімпіка: +33=35-52, м'ячі 113-186.
  • 20-а нічия Олександра Рябоконя біля керма різних команд УПЛ, в т.ч. 1-а в Десні.
  • 40-а поразка в Чемпіонатах Олександрії при Володимиру Шарані.
  • 50-й матч в УПЛ проводить асистент арбітра Максим Чос (Київ).
  • Чорноморець при арбітру Ігоря Пасхалу і далі у всіх 6-ти матчах в УПЛ грає лише внічию.
  • 2-й в елітному дивізіоні «самостріл» Павела Полегенько, в т.ч. 1-й в складі Маріуполя.
  • 1-й раз з початку Чемпіонату зафіксований рахунок 0:0.