Корисність Циганкова, надійність Бойка та гольове чуття Караваєва

Динамо Київ 21 Серпня, 14:00 1372
Корисність Циганкова, надійність Бойка та гольове чуття Караваєва | 19-27
zbirna.com назвала трійку кращих футболістів минулого тижня, з огляду на всі матчі, зіграні за цей період.

1. Віктор ЦИГАНКОВ (півзахисник Динамо)

У матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти Славії (2:0) гравець збірної України відзначився двома результативними передачами. У суботу Циганков приніс біло-синім перемогу над Олександрією (1:0) в рамках чемпіонату України, причому вийшов на поле лише після перерви. Також Віктор був визнаний найкращим гравцем п'ятого туру УПЛ.

2. Денис БОЙКО (воротар Динамо)

У нинішньому сезоні голкіпер пропустив поки що лише один гол. У складному поєдинку Ліги чемпіонів зі Славією Бойко не дав себе пробити, відбивши чотири удари. Залишив кіпер свої ворота на замку і в центральному матчі туру УПЛ з Олександрією. За оцінками InStat Денис - найкращий воротар уїк-енду в українській першості.

3. Олександр КАРАВАЄВ (півзахисник Зорі)

У мід-уїк гол Караваєва приніс Зорі путівку в раунд плей-офф Ліги Європи. Це вже другий м'яч українця в нинішньому розіграші турніру. Активним був Олександр і в матчі чемпіонату проти Олімпіка, правда, на цей раз відзначитися йому не вдалося.