Післяматчева прес-конференція наставника «Чорноморця»

Динамо Київ 25 Серпня, 23:11 1034
Післяматчева прес-конференція наставника «Чорноморця» | 19-27
Головний тренер «Чорноморця» Ангел Червенков прокоментував нічию у матчі з київським «Динамо» (1:1), здобуту наприкінці поєдинку.
«Можу сказати, що очікував непросту гру. Знали, що кияни будуть розігрувати, а ми - оборонятися. Таку ми вибрали тактику від оборони. Все це зрозуміло, тому що клас команд різний. Ми знаємо, що значить «Динамо», але наша команда теж в першому таймі постаралася не давати простору супернику, закривали всі вільні зони і намагалися не програвати боротьбу. Можу сказати, що такі ж вказівки були на другий тайм, але, на жаль, ми зробили дуже серйозні тактичні помилки і отримали такий неприємний гол. Мені довелося поміняти в тактичному плані деякі моменти. Ми перебудувалися. На полі з'явилися більш креативні футболісти - Коваль і Карноза, потім і молодий Мусолітін. Ми хотіли поміняти цю ситуацію. Добре, що в кінці вдалося забити красивий гол. Зрештою, вийшла нічия. Думаю, що ми повинні бути задоволені таким результатом», - цитує Червенкова офіційний сайт «Чорноморця».