Футбол України 26 Серпня, 23:59 1050
Маліновський асистом допоміг «Генку» вирвати перемогу та вийти в лідери, «Гент» з Яремчуком та Пластуном здолав «Локерен» | 19-27
Відбулися 2 матчі 5 туру чемпіонату Бельгії, у яких взяли участь і українські гравці.

Гент Романа Яремчука та Ігоря Пластуна переміг Локерен. Яремчук вийшов у старті та був замінений на 68-й хвилині, Пластун провів на полі весь матч.

В іншому матчі Генк вирвав перемогу у Васланд-Беверен. Руслан Маліновський з'явився на заміну за рахунку 1:2 на 75-й хвилині, а вже за 2 хвилини віддав гольову передачу з кутового. Цікаво, що команда українця не реалізувала два пенальті.

Після цієї перемоги Генк очолив чемпіонат Бельгії з 13 очками. Гент на 6 місці (10 балів).