Динамо Київ 27 Серпня, 11:59 1534
Віктор Вацко: «Динамо» в матчі з «Аяксом» могли виручити тільки Мбаппе з Неймаром» | 19-27
Віктор Вацко висловив свою думку з приводу матчу «Аякс» - «Динамо» .

«Ми побачили хороший, швидкий, індивідуально сильний «Аякс», ми побачили дійсно ряд футболістів в біло-червоних футболках, за якими полюють великі клуби Європи. Ми не побачили того, чого хотіли побачити від київського «Динамо». Ми не побачили надійної гри в обороні. Те, про що говорив Хацкевич на передматчевій пресконференції, коли описував стиль гри київського «Динамо» - ми не побачили. Ми не побачили оборонної надійності, ми не побачили швидкості в контратаках. Але ми побачили в першому таймі відрізок, коли «Динамо» було дуже небезпечним після стандартних ситуацій. З гри ми не побачили фактично нічого.

Для мене загадка – думаю, для Хацкевича також, він повинен розібрати це з командою – чому київське «Динамо» давало стільки створювати супернику в штрафному майданчику і на його підступах. В теорії кияни в нинішньому сезоні показували, що можуть переварювати агресивність. Для мене загадка, чому вже на другій хвилині ми побачили катастрофу. Також, якщо подивитися цифри, по-моєму половину ударів по воротах «Аяксу» «Динамо» завдало після стандартів. А от де удари з гри, чому їх немає?.. Контратаки? Контратаки небезпечні тоді, коли вони мають логічне завершення, коли вони завершуються ударом по воротах. Якщо подивитися цифри матчу, то жодну швидку атаку «Динамо» не завершило ударом по воротах. Це теж проблема.

Знаєте, які гравці могли б виручити «Динамо»? Неймар і Мбаппе, якби вийшли, ще б, може, голи забили, щоб в Києві легше було. Футболісти «Аяксу» - не перелякані зайці. Вони футболісти. Тоді як здебільшого проти «Динамо» в нашому чемпіонаті грають перелякані зайці, які центр поля бояться перейти, щоб кияни їх не розірвали. Якщо в першому таймі «Аякс» забив фактично все, що створив, то у другій половині фортуна повернулася до них задом, до нас передом. Просто пощастило нам. Але фортуна любить сміливих. А «Динамо» не має іншого виходу, як зіграти сміливо, але розумно. Як говорять, з холодною головою і гарячим серцем.

2:0 потрібно вигравати. 2:0 проти цього «Аяксу» - тренерському штабу буде, над чим подумати. Тому що розкриватися не можна – вони розірвуть в контратаках. Підбір виконавців у них шалений, в групі атаки у них гравці з усіма необхідними якостями. Але подивимося, чи зможе «Аякс» грати другим номером. Це теж цікаве питання. Вигравати потрібно 2:0, це буде неймовірно складно, але потрібно вірити в нашу команду, я хочу вірити в нашу команду. Я сподіваюся, що НСК «Олімпійський» буде заповнений, і люди допоможуть «Динамо». Тут ситуація не безвихідна. Не можна сказати, що це катастрофа, що це безвихідь. Але зробити це буде дуже і дуже важко», - цитує Вацка footballua.tv.