02/09/2018 21:28 1536

«Динамо» ганебно програє «Карпатам» та відпускає «Шахтар» у відрив

Київське «Динамо» у матчі 7-го туру чемпіонату України на НСК «Олімпійський», граючи в більшості, поступилося «Карпатам» з рахунком 0:2.

Динамівці активно розпочали матч. Вже на 2-й хвилині кияни мали розкішний момент: Циганков прострілював із правого флангу, Супряга замикав у падінні, але влучив у стійку.

На 15-й хвилині матчу Бойко врятував свою команду після удару Карраскаля.

Через кілька хвилин львів'яни все ж відкрили рахунок у матчі. Мякушко пройшов лівим флангом, прострілив уздовж лінії воріт, і Швед із близької відстані поцілив у порожні ворота.

Хацкевич змушений був вносити зміни до складу вже по ходу першого тайму. Не зміг продовжувати гру через пошкодження лівий захисник «Динамо» Йосип Піварич. Замість хорвата на 25-й хвилині гри на поле вийшов бразилець Сідклей.

Динамівці під кінець першого тайму намагались виправити ситуацію, однак пропустили ще один гол. Уже в доданий арбітром час Карраскаль віддав пас на Шведа, який увірвався до штрафного майданчика з правого флангу та точно пробив у дальній кут.

Тренерський штаб киян у перерві вніс корективи - на вістрі атаки Супрягу замінив Русин.

На другий тайм «Динамо» вийшло дуже зарядженим на гру.

На 55-й хвилині «Карпати» залишились у меншості. Русин рвався до воріт, але Ді Франко за допомогою фолу збив Назарія - друга жовта Франциско, яка трансформувалася у червону.

Удари по воротам Кучинського посипались градом, однак голкіпер левів здійснив кілька неймовірних сейвів.

Спочатку після удару зі штрафного м'яч влучив у стінку, потім два поспіль удари в рамку завдали Русин та Циганков, через кілька хвилин небезпечний удар пробивав Че Че.

Хороший простріл завдавав Сідклей з лінії штрафного майданчика - стійка врятувала ворота «Карпат».

Через кілька хвилин каркас воріт знову виручав львів'ян, цього разу вже після удару Циганкова зі штрафного.

Калітвінцев, який замінив Че Че, класною передачею з лівого флангу знайшов у штрафному майданчику Русина, але Назарій зовсім трохи не влучив по воротах.

Під кінець матчу ритм гри впав, львів'яни відверто тягнули час.

«Динамо» так і не змогло, граючи в більшості майже весь тайм, відквитати хоча б один м'яч.

Таким чином, «біло-сині» вже у четвертому поспіль матчі не можуть перемогти. Кияни з 13-ма пунктами знаходяться на третій сходинці турнірної таблиці та мають один матч в запасі. Лідирує з 18-ма очками донецький «Шахтар».