Динамо Київ 3 Вересня, 14:51 1801
Віктор Вацко: «Дердо за таку червону картку повинен отримати «Діамантовий свисток» | 19-27
Експерт програми «Великий футбол» Віктор Вацко - про суддівство в матчі «Динамо» - «Карпати» (0:2).
»Дердо за таку червону картку повинен отримати «Діамантовий свисток». По першій жовтій картці немає питань. На відміну від другої. У першому таймі «Карпати» високо зустрічали суперника, шукали можливість починати атаки, постійно грали вперед. У другому таймі команда відійшла назад. У складі «Динамо» мені сьогодні сподобався тільки Шапаренко. Найбільша сила «Карпат» у матчі проти «Динамо» - швидкий перехід з оборони в атаку. Динамівці залишали занадто багато вільних зон, які «Карпати» успішно використовували», - сказав Вацко в ефірі каналу «Футбол 1».