Ліга націй. Україна вириває перемогу над Чехією на останній хвилині

Збірна України 6 Вересня, 23:55 1800
Ліга націй. Україна вириває перемогу над Чехією на останній хвилині | 19-27
Команда Андрія Шевченка розпочала свій шлях у Лізі націй із вольової перемоги в Чехії.

Матч у містечку Угерське Градіште розпочався з затримкою в 15 хвилин через вимкнення світла на стадіоні імені Мирослава Валенти. Поки вирішувалися проблеми з електрикою, українські фани розспівувалися та створювали для нашої збірної домашню атмосферу. Проте це не допомогло «синьо-жовтим» втримати свої ворота сухими – вже в дебюті поєдинку Патрік Шик прорвався по лівому флангу та увійшов у штрафний майданчик, звідки вразив ворота Пятова – 1:0.

Як виявилося пізніше, це був єдиний удар чехів по воротах збірної України в першому таймі. Підопічні Шевченка переважали своїх суперників і в контролі м’яча, і в точності пасів, і в кількості завданих ударів.

Проте довгий час ігрова перевага не могла втілитися в голи. На початку поєдинку дуже активним був Роман Яремчук, ударам якого лише трохи не вистачало точності. Середина тайму пройшла у в’язкій боротьбі та з великою кількістю фолів, а ближче до перерви голкіпера чехів Вацлика змусив попрацювати Руслан Маліновський.

І врешті-решт гол назрів: вже в компенсований час Євген Коноплянка скористався пасом від Марлоса і обманним рухом Ярмоленка та ювелірно пробив у нижній кут воріт – 1:1!

На початку другого тайму Коноплянка був близький до оформлення дублю, однак його удар після прострілу від Матвієнка пройшов у метрі від стійки воріт. А після пострілу Ярмоленка з гострого кута врятував голкіпер збірної Чехії. Згодом Ярмоленка замінив Зінченко, і вже Олександр пробивав низом - неточно.

Господарі також створювали моменти біля воріт Пятова та були більше помітними в атаці, ніж у першій половині зустрічі, проте домінування збірної України було очевидним.

Ще двома замінами від Шевченка став вихід Віктора Циганкова замість Євгена Коноплянки та Євгена Селезньова замість Романа Яремчука. Динамівець одразу ж відзначився потужним ударом по центру воріт - на місці був голкіпер.

Останні хвилини видалися нервовими - шанси вирвати перемогу були в обох команд, але удача посміхнулася тим, хто більше виклався на полі. Вже на останній хвилині компенсованого часу Зінченко скористався відскоком від Вацлика та поклав переможний м'яч у ворота чехів - 1:2!