07/09/2018 01:11 4053

Післяматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів післяматчеву прес-конференцію після перемоги над збірною Чехії в Лізі націй.

— У чому, на вашу думку, полягає відмінність між гравцями двох збірних та чому Україна зуміла створити настільки більше гольових моментів?

— Я хочу зробити комплімент чеській збірній, у неї є гарні виконавці, вона варіювала схеми гри. Думаю, що в цієї команди чудове майбутнє. Тренеру збірної завжди важко працювати, особливо коли ти отримуєш гравців за день після їхніх матчів за клуби. Важко напрацювати якісь схеми. Я бачу, що збірна Чехії розуміє схеми свого головного тренера. Після першого тайму господарі перелаштувалися, шо відразу ж ускладнило наші дії.

Утім, сьогодні збірна України виглядала дуже добре. Ми маневрували, наші гравці правильно розташовувалися, ми знали наші сильні якості. Ми маємо багато хороших, технічних гравців у середній лінії, які добре маневрують, вміло грають у короткий та середній пас, при цьому легко долають простір між лініями. За рахунок цього ми створили велику кількість моментів.

— Як вважаєте, результат закономірний, чи Україні більше пощастило?

— Ми створили достатню кількість нагод, щоб здобути перемогу. Збірна Чехії теж не зупинялася, останні 15 хвилин був відкритий футбол. Цим турнір і приваблює — команди розуміють, що група невелика, ігор дуже мало, кожна перемога дуже важлива. Ми були ближчими до перемоги та здобули її заслужено.

— Здалося, що під час заміни Ярмоленка виникла якась незрозуміла ситуація…

— Щодо цієї заміни, то треба враховувати, що в нас за короткий час два важливі матчі. Наші провідні гравці сьогодні добре відпрацювали, але я бачив деяку втому. Ми маємо кваліфіковану заміну. Трохи поміняли структуру гри, замінили не тільки Ярмоленка, ще й Коноплянку. Але я дуже задоволений їхньою грою, взаємодією.

— Після матчу до вас намагалися пробитися фанати, відбулася якась штовханина…

— Не треба драматизувати цю ситуацію. Працівники правоохоронних органів мають свої обов’язки. Ніхто не винен в тому, що сталося.

— Усі три заміни підсилили гру. Це так було задумано?

— Так, усі гравці, що вийшли на заміну, добре увійшли у гру. Ми бачили, що починаємо поступатися чехам на правому фланзі, тому замінили Ярмоленка, він віддав багато сил. Трохи змістили Марлоса, а на його місце випустили Зінченка.

Циганков перебуває у чудовій формі, конкурує з усіма гравцями атаки. Він, а також Селезньов, дуже добре увійшли в гру сьогодні. Гравці, які вийшли на заміну, зіграли ключову роль у переможному м’ячі.

— Незадовго до завершення матчу стали помітними проблеми зі швидкістю ваших гравців…

— Наприкінці матчу відчувалася втома. Віддамо належне й чеській збірній, яка не зупинялася, атакувала, змінювала тактику протягом гри. Завжди треба намагатися контролювати всю гру. Моментами було помітно, що ми втомилися, тому замінами підкоригували це.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше