Збірна України 11 Вересня, 21:30 2553
Молодіжна збірна України мінімально перемогла Андорру завдяки феноменальному голу Шведа | 19-27
Свій наступний матч збірна України проведе 13 жовтня у Києві проти Шотландії

Команда Олександра Головка продовжує боротьбу за підсумкову другу позицію у таблиці відбірної групи, яка дає шанс на участь у фінальному турнірі молодіжного Євро. Черговий крок до мети українці зробили в зустрічі з аутсайдером групи.

У порівнянні з недавньою грою проти Латвії в стартовому складі синьо-жовтих відбулися три зміни. Замість Маханькова, Русина та Вакулка вийшли Каневцев, Борячук та Назарина, причому для останнього цей матч став дебютним за молодіжну збірну.

Українським футболістам довго не вдавалося подолати насичений захист андоррців, які всіляко намагалися збити темп та заспокоїти перебіг матчу. Лише на 30-й хвилині синьо-жовті завдали першого акцентованого удару, утім, встигли до перерви створити три реальні нагоди для взяття воріт. Двічі після пострілів Шведа голкіпер андоррців робив вражаючі сейви.

По перерві у складі господарів відбулося відразу дві зміни, з’явилися нові атакувальні виконавці — Третьяков і Русин. Але справжній штурм від українців почався лише після 75-ї хвилини. Моменти почали виникати один за одним, а на 86-й хвилині Швед пробив вище воріт з 11-метрового, який сам же й заробив. Але Мар’ян не знітився і в наступній атаці завдав чудового удару у верхній кут з далекої відстані, знявши психологічний тягар з усієї команди. М’яч форварда «Карпат», який продовжив свій гольовий бенефіс в матчах за клуб і збірну, залишився єдиним та приніс команді Олександра Головка такі необхідні три турнірні бали.