Футбол України 13 Вересня, 11:54 1711
Новачки «Динамо» і «Шахтаря» приносять результат. Як зіграли легіонери Прем'єр-ліги в своїх збірних | 19-27
​Вересневі «товарняки» і поєдинки турнірного значення завершилися, так що гравці роз'їхалися по своїх клубах.

Крім українців участь в матчах своїх національних команд взяли іноземці, які виступають в УПЛ. В цілому шість клубів еліти відправили в розташування збірних 13-х футболістів. Давайте дізнаємося, що ж награли ці легіонери за півтора тижні.

Динамо (5)

Досвідчений Тамаш Кадар разом зі збірною Угорщини дебютував в Лізі націй. У першому поєдинку мадяри на виїзді поступилися Фінляндії (0:1), а в другому домашньому взяли верх над Грецією (2:1). Обидва матчі центрбек відбігав «від дзвінка до дзвінка» і заробив одну жовту картку.

Взяв участь в двох матчах в рамках Ліги націй і Беньямін Вербич. Його Словенія виступила непереконливо, з однаковим рахунком 1: 2 програвши Болгарії та Кіпру. Перший поєдинок вінгер відбігав повністю, а в другому провів один тайм.

Томаш Кендзьора залишився на лавці запасних у виїзній грі Ліги націй з Італією (1:1). Але в домашньому спарингу з Ірландією (1:1) поляк провів на полі всі 90 хвилин.

Схожа історія з Йосипом Піваричем: оборонець залишився на лавці в «товарняку» Хорватії проти Португалії (1:1), проте до останнього брав участь в ганебному матчі картатих з Іспанією (0:6) в Лізі націй.

Найпродуктивнішим виявився цьогорічний новачок киян Міккель Дуелунд. Данський півзахисник допоміг своїй «молодіжці» здобути дві перемоги в рамках відбору на Євро-2019. У матчі з Фінляндією (2:0) Дуелунд провів 89 хвилин і забив гол, а проти Литви (2:0) відіграв весь поєдинок і оформив асист. За два тури до фінішу кваліфікації данці лідирують в групі.

Шахтар (3)

Збірна Грузії чудово стартувала в Лізі націй, обігравши Казахстан (2:0) і Латвію (1:0). «Гірник» Давід Хочолава в цих матчах відіграв п'ять і одну хвилину відповідно.

Новачки Шахтаря Маркіньос Сіпріано і Фернандо вирушили в мексиканське турне разом зі збірною Бразилії U-20. Селесао провели три поєдинки, в кожному з яких взяли участь оранжево-чорні. Південноамериканці провели два спаринги з Мексикою (1:0, 2:0) і один з Японією (1:1). У першому поєдинку з господарями забитим голом відзначився Сіпріано.

Маріуполь (2)

Захисник Басір Демір відбув в розташування збірної Албанії, але не зіграв не хвилини. Балканці стартували в Лізі націй з перемоги над Ізраїлем (1:0) і поразки від Шотландії (0:2).

Довелося покататися захиснику азовців Дава, збірна Камеруну якого в рамках відбору до КАН-2019 вирушила в гості до команди Коморських островів. Маріуполець на поле не вийшов, а матч завершився нічиєю 1:1. Проте, Неприборкані леви утримують лідерство в своїй групі. До слова, це був перший виклик Дава в головну команду країни.

Ворскла (1)

Андро Гиоргадзе знову провів повний матч за грузинську «молодіжку». Хрестоносці у виїзній зустрічі відбору на Євро-2019 розійшлися миром з Литвою (0:0), після чого займають четверту сходинку в своїй групі.

Олександрія (1)

Невдало стартував у Лізі націй Азербайджан Павла Пашаєва, набравши всього два очки в дуелях з не найсильнішими суперниками. Захисник Олександрії провів повний матч проти Косово (1:1) і зіграв 34 хвилини з Мальтою (1:1).

Арсенал Київ (1)

Відрядив свого кадру в закордонне відрядження і новачок Прем'єр-ліги. Стефан Евтоскі був викликаний до молодіжної збірної Македонії на матчі відбору на Євро-2019. У поєдинку з Сербією (1:2) півзахисник не брав участі, але допоміг команді в грі з Вірменією (3:3), відбігавши 90 хвилин. Македонці в своїй групі займають п'яту позицію.