13/09/2018 19:00 427

Президент «Інгульця» - про клітку для гостьових фанів: «Вона для дебілів, які неправильно поводяться. Їх туди кидають і закривають»

FootBoom вирішив зв'язатися з президентом «Інгульця» Олександром Поворознюком, щоб вислухати іншу сторону конфлікту і зрозуміти, чи дійсно була потреба робити для вболівальників клітку і чи не порушує це права людини.

- Всі обговорюють гостьовий сектор, який нагадує клітку. Навіщо він потрібен?

- Після того, що відбулося на НСК «Олімпійський», коли ультрас харків'ян влаштували справжнє побоїще, і після того, що вболівальники «Металіста 1925» творили у нас торік, коли «Інгулець-2» віступав у Другій лізі, то вибачте, а що залишалося робити? Що поганого в нашому гостьовому секторі? Всі зручності в наявності, є крісла - влаштовуйтесь зручніше. Що не так? Ви ж пам'ятаєте, як фанати харківського клубу бігали по газону на «Олімпійському» після матчу з «Агробізнесом», а міліція намагалася їх утихомирити? У Петрово уболівальники «Металіста 1925» купили білети на перший сектор, де і підтримували свою команду. Це ж клітка не для нормальних уболівальників, а для дебілів, які неправильно себе поводять. Із-за цього їх туди кидають і закривають. На кожному стадіоні повинно це бути! І в мене є. Ми спеціально цей сектор встановили на видному місці, щоб усі його бачили і думали головою перед тим, як щось робити неправильно.

- Тобто ця «клітка» буде й надалі функціонувати?

- Я вам розповім простіше. Ця «клітка» - камера тимчасового утримання для тих вболівальників, які порушують правила поведінки на стадіоні. Спочатку їм роблять зауваження, а якщо вони його не виконують, то їх просто садять у «клітку» до з'ясування обставин. Що я не правильно зробив?

- Але ж це незаконне обмеження волі.

- Отих фанатів які бігали на «Олімпійському» по полю, куди їх саджали, коли ловили? Вони били всіх людей підряд, без розбору. Я не хочу, щоб у нас відбувалося подібне. Хочу, щоб наші вболівальники спокійно приходили з дітками на стадіон. Вболівай, кричи, божеволій, але чинити беззаконня я не дозволю! Ось для цього я зробив у нормальному місці «клітку», щоб усі її бачили. Якщо поліція когось туди посадить... Раніше так і було. Така «камера» повинна бути по регламенту! Для тих людей, які не вміють себе поводити у суспільних місцях та на стадіоні. Нашу «клітку» хтось побачить зі сторони і подумає: «Ого, не потрібно буянити, краще нормально вболівати».

- Ідея створити, мя'ко кажучи, нестандартний гостьовий сектор - ваша?

- Вона виникла якось спонтанно. Після всього того, що вболівальники «Металіста 1925» витворяли у минулому році, а незадовго до цього на «Олімпійському»... Якось до мене прийшов директор клубу і показав норми регламента. У нас повинна бути камера для зберігання речей і кімната для тимчасово затриманих.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше