Кадрове питання. З ким «Динамо» збирається грати в Лізі Європи

Динамо Київ 14 Вересня, 16:16 2445
Кадрове питання. З ким «Динамо» збирається грати в Лізі Європи | 19-27
В останній момент в заявку київського «Динамо» на матчі групового етапу Ліги Європи були внесені невеликі доповнення

У порівнянні із заявкою на ігри з Аяксом в кваліфікації Ліги чемпіонів в обоймі Динамо відбулися дві зміни. Повернувся воротар Артур Рудько і додався данський вінгер Міккель Дуелунд.

Рудько останній раз грав за Динамо ще 25 лютого - в пам'ятному матчі з Вересом (1:3).

Дуелунд до переходу в Динамо відіграв в цьому сезоні 353 хвилини за Мідтьюланн. В середньому - по 50 хвилин за матч. Записав на свій рахунок два ассисти, в тому числі один - у кваліфікації ЛЄ.

Для ЛЧ кадровий потенціал киян виявився недостатньо сильним. Подивимося, як буде в турнірі рангом нижче.

Примітка

Після номера футболіста, імені та прізвища вказані: дата народження, зріст і вага, країна (для легіонерів), кількість матчів і голів (для воротарів - пропущених) в єврокубках за українські клуби, а також кількість матчів і голів (для воротарів - пропущених) в єврокубках взагалі за станом на 14.09.2018. Список гравців - відповідно до офіційної заявки клубу на сайті УЄФА.