«Динамо» встановило антирекорд за роки Прем'єр-ліги

Динамо Київ 17 Вересня, 20:59 1171
«Динамо» встановило антирекорд за роки Прем'єр-ліги | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
Футболісти і тренери київського «Динамо» не можуть виграти вже цілий місяць, і це новий клубний антирекорд за період існування Прем'єр-ліги.

Востаннє Динамо вигравало ще 18 серпня - у Олександрії (1:0) в чемпіонаті України. З того моменту команда, що претендує на корону УПЛ і місце в Лізі чемпіонів, провела п'ять матчів. Забила лише три м'ячі, пропустила сім у всіх офіційних турнірах сезону.

За цей місяць кияни попрощалися з шансом поповнити казну на 30 млн євро (або близько того) преміальних від УЄФА, оскільки не потрапили в групу ЛЧ. І відкотилися на третє місце в Прем'єр-лізі, пропустивши вперед Шахтар і Олександрію. Так, у підопічних Олександра Хацкевича ще є в запасі гра з Маріуполем. Перемога в ньому дозволить обійти Олександрію, але Шахтар все одно буде попереду. І взагалі - це зовсім не ті масштаби, до яких звикли київські вболівальники.

Більш того - в матчі із Зорею був встановлений клубний антирекорд часів Прем'єр-ліги. За останні 10 років динамівці вперше не змогли оформити перемогу в п'яти поспіль іграх.

Почалося все з поразки в Амстердамі (1:3). Потім були матчі з Чорноморцем (1:1), Аяксом (0:0), Карпатами (0:2) і Зорею (1:1).

Тепер потрібно зібратися на гру з Астаною (20 вересня) в першому турі групового раунду Ліги Європи.

Попередні антирекорди тренерів Динамо

До неділі найгіршим результатом Хацкевича була серія з чотирьох матчів без перемог. Вона трапилася в жовтні 2017-го. Але тоді кияни хоча б сім м'ячів забили, а не три, як зараз.

По чотири гри обходилися без перемог і Сергій Ребров (серпень 2016-го), і Олег Блохін (двічі, остання серія перервалася в березні 2013 року), і Валерій Газзаєв (серпень 2010).