Касільяс завадив Коноплянці. Перший матч українця в Лізі чемпіонів: як це було

Футбол України 19 Вересня, 10:43 1297
Касільяс завадив Коноплянці. Перший матч українця в Лізі чемпіонів: як це було | 19-27
Півзахисник збірної України Євген Коноплянка міг стати героєм поєдинку «Шальке» - «Порту».

У матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів півзахисник збірної України Євген Коноплянка вийшов на заміну на 65-й хвилині і ледь не став героєм поєдинку «Шальке» - «Порту». На останніх хвилинах гри він, діючи на позиції нападника, майстерно відгукнувся на простріл з лівого флангу, але на шляху його удару з забійної позиції стала нога голкіпера гостей Ікера Касільяса, який перевів м'яч на кутовий. У підсумку нічия - 1:1.

Два простріли, одне обведення

Втім, в цілому Коноплянка був не дуже активний. За 26 хвилин він виконав всього п'ять передач (дві точні), виграв чотири єдиноборства з 10-ти, два рази вступив у відбір м'яча і зробив лише одне вдале обведення. В активі українця два флангових паси, а рейтинг ефективності його гри, InStat Index, склав 247 балів.