Юнацька ліга УЄФА: «Шахтар» вдома поступився «Хоффенхайму»

Футбол України 19 Вересня, 15:16 834
Юнацька ліга УЄФА: «Шахтар» вдома поступився «Хоффенхайму» | 19-27
«Шахтар» U-19 програв «Хоффенхайму» U-19, в рамках першого туру Юнацької ліги УЄФА.

Перші хвилини поєдинку вийшли рівними. Вже на 11-й хвилині матчу Мудрик змарнував просто вбивчий момент. Кулаков на фланзі втік в контракту та викотив м'яч на вільного Мудрика, який опинився наодинці в штрафному майданчику Хоффенхайма, однак потужний удар українця прийняла на себе перекладина воріт.

Перший тайм проходив в боротьбі у виконанні обох команд. Під завісу першого тайму «гірники» могли відкрити рахунок у зустрічі.Бондаренко віддав передачу на Мудрика, той обіграв останнього захисника, проте пробив у голкіпера німецької команди. Команди пішли б на перерву за нульової нічиї, якби не фол у штрафному майданчику Шахтаря на гравцеві Хоффенхайма. Пенальті взявся пробивати Альберіко і не схибив – 1:0.

В другій половині зустрічі картина на футбольному полі змінилась. Хоффенхайм взяв м'яч під свій контроль, збільшив темп та почав створювати гостроту біля воріт Трубіна. Німці повністю контролювали хід поєдинку. Голкіпер «гірників» неодноразово виручав свою команду після ударів гостей.

Однак, на 61-й хвилині зустрічі Хоффенхайму все-таки вдалсось подвоїти свою перевагу. Гості спіймали Шахтар на контратаці та впевнено реалізували свій випад. Забив Тублук.

Після цього команди дещо заспокоїлись, проте до моменту, поки за 15 хвилин до кінця матчу Шахтар не зміг відіграти один м'яч. Кулаков виграв повітря після подачі з кутового та результативно пробив головою. Шахтар намагався створювати моменти та загострювати біля воріт Хоффенхайма, проте німці спокійно довели матч до завершення.

В підсумку 2:1 поразка Шахтаря U-19, в рамках 1-го туру Юнацької ліги УЄФА.