Світовий футбол 23 Вересня, 16:32 882
Зозуля допоміг «Альбасете» перемогти «Мальорку» та піднятись на другу сходинку Сегунди | 19-27
«Альбасете», у якому грає Роман Зозуля, переміг на виїзді «Мальорку» та піднявся у турнірній таблиці.

Український нападник вийшов у стартовому складі «Альбасете» на матч проти «Мальорки». Вже на третій хвилині гри Зозуля віддав результативну передачу на Маная, який відкрив рахунок у матчі.

У другому таймі «Мальорка» залишилась вдесятьох через вилучення, але змогла зрівняти рахунок, однак, до фінального свистка гравці «Альбасете» ще двічі відзначились у воротах суперника.

Завдяки цій перемозі команда українця піднялась на 2 сходинку турнірної таблиці Сегунди. «Альбасете» після 6 турів має у своєму активі 12 очок, щоправда, деякі з конкурентів ще не зіграли свої матчі 6 туру.